Logo
Nowoczesne pokrowce ogrodowe dostępne od ręki!
17 Sty 2019

Nowoczesne pokrowce ogrodowe dostępne od ręki!

Post by ogrodowepokrowce

Pragniesz zachować piękno mebli grodowych na długo? Chciałbyś uniknąć męczącego chowania i ponownego wynoszenia mebli w okresie niepogody? Dzisiaj nie musimy martwić się już zmiennymi warunkami pogodowymi. Aby chronić nasze meble ogrodowe wystarczy wykorzystać wysokiej klasy pokrowce ogrodowe, które skutecznie ochroną zarówno meble, jak i parasol ogrodowy czy grilla. Możliwości jest sporo – warto poznać najnowsze technologie i z nich skorzystać!

Dlaczego warto zainwestować w pokrowiec

Każdego dnia, bez względu na porę roku, nasze meble ogrodowe są narażone na różnorodne czynniki środowiskowe. Nie mają znaczenia materiały – nawet te najtrwalsze mogą się uszkodzić, jeśli przez dłuższy czas narażone będą na wilgoć czy na niskie temperatury. Aby lepiej chronić meble do niedawna po prostu chowaliśmy je podczas deszczu czy na okres zimy. Dzisiaj mamy alternatywę- są nią pokrowce na meble ogrodowe. Co warto o nich wiedzieć?

Pokrowce na meble – innowacyjne technologie

Pokrowce na meble oferowane przez topowych producentów to przede wszystkim zastosowanie innowacyjnych technologii. Takie pokrowce tworzone są z włókien poliestrowych, wysoce odpornych na przecieranie, wnikanie brudu, wilgoci, działanie zmiennych temperatur. Topowe produkty tego segmentu wyposażono również w technologię AeroCover®, która minimalizuje kondensację wilgoci na powierzchni mebla. Zadaniem pokrowca jest ochrona mebla przed wilgocią, zabrudzeniami. Struktura tkaniny jest niezwykle zwarta, przez co ona sama również nie chłonie zabrudzeń, pyłów czy kurzu.

Dodatkowe udogodnienia dla użytkowników

Pokrowce na meble ogrodowe posiadają wygodne ściągacze w rogach tkaniny – dzięki nim możliwe jest lepsze dopasowanie tworzywa do kształtu mebla. Przydatne okażą się również worki obciążeniowe, które sprawiają, że tkanina nie jest podrywana przez podmuchy wiatru.

Tags: , , ,