Logo
Pokrowce kwadratowe na zestawy mebli – zadbaj o swoje meble w niepogodę!
6 Kwi 2018

Pokrowce kwadratowe na zestawy mebli – zadbaj o swoje meble w niepogodę!

Post by ogrodowepokrowce

Pokrowce kwadratowe na zestawy mebli ogrodowych to jeden z elementów, który koniecznie powinniśmy posiadać w swoim domu. Pokrowce pozwolą nie tylko skutecznie chronić nasze meble przed szkodliwymi czynnikami atmosferycznymi, ale również ochronią je przed brudem i pyłem. Co warto wiedzieć o pokrowcach kwadratowych na zestawy mebli ogrodowych?

Pokrowce kwadratowe na zestawy mebli ogrodowych – dlaczego warto je używać?

Każdego dnia nasze meble ogrodowe narażone są na wiele niesprzyjających czynników. Przede wszystkim jest to pogoda – silne promieniowanie słoneczne może powodować płowienie koloru mebli, przez co finalnie stają one mniej atrakcyjne wizualnie. Kolejnym problemem jest deszcz i śnieg, z powodu których na meblach pojawia się wilgoć. Jej nadmiar może spowodować rozwijanie się drobnoustrojów na powierzchni mebla. Problemem są także mrozy – w przypadku delikatnych mebli rattanowych niskie temperatury mogą powodować pękanie włókien! Każdego dnia na powierzchni mebli osadza się również brud i pył, które regularnie musimy ścierać. Rozwiązaniem na wszystkie te problemy są pokrowce kwadratowe na zestawy mebli, tworzone z tkanin o wysokiej odporności na uszkodzenia.

ogrodowy pokrowiec

W czym tkwi tajemnica pokrowców kwadratowych na zestawy mebli?

Przewiewna tkanina AeroCover® jest wodoodporna, przez co skutecznie chroni meble przed wilgocią. Ze względu na swoją budowę pokrowce kwadratowe na zestawy mebli pozwalają na swobodną wymianę powietrza – dzięki temu ograniczona jest kondensacja i w rezultacie: zahamowane powstawanie pleśni! To co z pewnością zachwyca lekka i mocna tkanina pokrowców kwadratowych na zestawy mebli. Zastosowanie poliestru typu RIPSTOP sprawia, że tkanina nie jest ciężka, a jej rozłożenie zajmuje dosłownie chwilę.

Pokrowce kwadratowe na zestawy mebli łatwe w obsłudze!

Olbrzymią zaletą pokrowców kwadratowych na zestawy mebli jest to, że posiadają one ściągacze w formie mocnych sznurków. Sznury zostały wyposażone w dodatkowe stopery, aby móc ściągnąć mocno tkaninę i szczelnie obwiązać nasze meble ogrodowe. Ochrona eleganckich mebli technorattanowych jeszcze nigdy nie była tak prosta!

Dlaczego pokrowce kwadratowe na zestawy mebli są tak chętnie kupowane?

Przede wszystkim wynika to ze skuteczności ich ochrony – pokrowce kwadratowe na zestawy mebli doskonale chronią nasze meble ogrodowe, pozwalając cieszyć się ich estetycznym wyglądem przez wiele lat. Warto stosować je nie tylko w okresach dłuższej niepogody, ale także podczas wyjazdów na wakacje czy w czasie zimy.

Tags: , , , , ,