Logo
Pokrowce na meble dostosowane do potrzeb użytkowników
20 Lip 2018

Pokrowce na meble dostosowane do potrzeb użytkowników

Post by ogrodowepokrowce

Lato to najlepszy czas na spędzanie czasu w ogrodzie – kiedy do dyspozycji mamy eleganckie meble ogrodowe przyjemność jest podwójna. Decydując się na meble technorattanowe warto pomyśleć także o tym, jak skuteczniej chronić ten materiał przed zmiennymi warunkami atmosferycznymi w czasie, kiedy nie są one użytkowane. Do niedawna meble były po prostu chowane – dzisiaj jest znacznie prostsze rozwiązanie. Jest nim pokrowiec na meble ogrodowe. Co warto o nim wiedzieć?

Pokrowce szyte na miarę potrzeb!

Pokrowce na meble ogrodowe oferowane przez topowe firmy to prawdziwy majstersztyk i połączenie wysokiej klasy materiałów z doskonałą funkcjonalnością. Zastosowanie włókien poliestrowych pozwoliło na stworzenie tkaniny o wysokiej odpornością na ścieranie, wnikanie brudu, osadzanie wilgoci. Włókna poliestrowe tworzą gęsty splot, którego nie sposób przerwać. Taki pokrowiec pozwoli na skuteczna ochronę każdego mebla, ale również parasoli ogrodowych czy też grilla. Pokrowce posiadają dodatkowe ściągacze, przez co możliwe jest lepsze dopasowanie kształtu do rozmiarów mebli.

Powłoka AeroCover®

Pokrowce są dodatkowo wzbogacone o powłokę AeroCover®. Pozwala ona na zmniejszenie kondensacji, przez co pod pokrowcem nie tworzy się pleśń. Powłoka ta sprawia również, że pokrowiec jest wodoodporny – nawet silne opady deszczu nie zagrożą naszym meblom.

Okazuje się, że pokrowce chronią nie tylko przed śniegiem czy deszczem, ale także przed… palącym słońcem. Silne promieniowanie słoneczne z czasem może zacząć wpływać na kolory naszych mebli ogrodowych – mogą one blaknąć. Dzięki pokrowcom kolor mebli jest skutecznie chroniony.

Wygodne przechowywanie

W czasie pięknej pogody pokrowce nie będą nam potrzebne – wtedy bez trudu możemy je złożyć, schować do worka i odłożyć na półkę. Nie będą zabierały wiele miejsca.

Tags: , ,