Logo
Pokrowce na meble i dodatki ogrodowe
16 Lis 2018

Pokrowce na meble i dodatki ogrodowe

Post by ogrodowepokrowce

Aby skutecznie zabezpieczyć meble ogrodowe, parasol czy inne dodatki na czas jesieni i zimy zazwyczaj po prostu wynosiliśmy je na strych czy do piwnicy. Dzisiaj nie musimy już martwić się tym zagadnieniem czy znosić ciężkie elementy. Wystarczy zakupić dedykowane pokrowce na elementy ogrodowe i cieszyć się ich bezpieczeństwem. Jakie propozycje oferują nam producenci? Jak tworzone są pokrowce? Czy faktycznie są w stanie zabezpieczyć nasze meble?

Tkaniny najwyższych jakości

Pokrowce to prawdziwe wybawienie dla posiadaczy kompletów ogrodowych. Dzięki dokładnie dopasowanym produktom możliwe jest skuteczne chronienie włókien technorattanowych czy aluminiowych w czasie jesieni czy zimy. Pokrowce tworzone są z tkanin poliestrowych, wysoce odpornych na uszkodzenia mechaniczne, wnikanie wilgoci, działanie brudu. Zastosowanie pokrowców wspomaga również zahamowanie powstawania wilgoci na powierzchni mebli. Tkaniny opatentowane, takie jak AeroCover® oznaczają się także dużą wodoodpornością oraz zahamowaniem powstawania pleśni. Meble nie mogą być chronione lepiej!

Producenci proponują klientom pokrowce nie tylko na meble – od dłuższego czasu w ofercie znajdziemy również pokrowce na parasole ogrodowe, grille ogrodowe i wiele innych elementów. Niezwykle wygodne jest także to, że każdy pokrowiec zamknięty jest w niewielkiej torbie, którą bez trudu zmieścimy na półce w garażu czy piwnicy.

Jeszcze lepsza ochrona!

Aby mieć pewność, że meble są chronione w najlepszy sposób producenci zaopatrzyli pokrowce w ściągacze – dzięki nim możliwe jest lepsze dopasowanie materiału do kształtu mebla. Poza ściągaczami możliwe jest także wykorzystanie dedykowanych obciążników, które obciążą tkaninę i nie pozwolą na jej zrywanie podczas porywistych wiatrów.

Tags: , , ,