Chcąc jak najdłużej cieszyć oczy meblami i dodatkami ogrodowymi powinniśmy być świadomi, jakie zagrożenia czyhają na nie na świeżym powietrzu. Zmienne warunki pogodowe, wilgoć i wnikanie kurzu to największe z nich. Poprzez zastosowanie nowoczesnych pokrowców ogrodowych możemy nie tylko ochronić strukturę mebla, ale także jego wspaniały, żywy kolor.

Znajdź pokrowce dedykowane do elementów ogrodu

Innowacyjne pokrowce dedykowane są dla konkretnych elementów wyposażenia ogrodu – to jedna z najważniejszych informacji. Obecnie produkowane są pokrowce na narożniki ogrodowe, krzesła, stoliki kawowe, fotele, ale także dla grillów ogrodowych czy na parasole przeciwsłoneczne. Szukając pokrowca na parasol uwzględnijmy to, czy posiadany przez nas model posiada nogę boczną czy centralną.

Czym odznaczają się nowoczesne pokrowce na meble ogrodowe?

Współcześnie pokrowce tworzone są z opatentowanych, przewiewnych tkanin, których głównym zadaniem jest ochrona mebli przed szkodliwym promieniowaniem UV oraz wilgocią. Zastosowanie innowacyjnych technologii pozwoliło na znaczne zmniejszenie kondensacji wilgoci na powierzchni mebla, przez co hamowany jest także rozwój pleśni. Poprzez zastosowanie pokrowców możliwe jest także ochronienie mebli przed wnikaniem brudu. Dzięki nim nie musimy przejmować się długim czyszczeniem powierzchni mebli. Po ściągnięciu pokrowca są one gotowe do użytku.

Podobne wpisy